Vše o Robotice

R.I.P .... 20.2 2013 ... ;) ... v případě zájmu o převzetí stránek mě kontaktujte na e-mail blesk.ondra@seznam.cz (zdarma .. ) .. přecházim na HTML kody .. a rozjizdim na webgardnu stranku o kamionech ;)

Mindstorms

Můj NXT - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5184":
m1k1o
Ahoj, ja mám tiež MINDSTORMS NXT 2.0 a tiež je zábavný. Aby som ťa dostal do obrazu, mám 12 rokov a rodičia mi tiež hovorili že je to kravina, asi pred pol rokom. Odvtedy som sa rozhodol, že si naň našporím a budem ho mať. Potom mi povedali že mi naň 33% dajú. a tak som si našporil 200€ :) a už mám 0€ ale mám ho! Presne tak pozri sa na aukro.cz boto to tam za polovičnú cenu. Mám záujem skontaktovať sa s ľuďmi ktorý majú Mindstorms ale aj s takými ktorý ho EŠTE nemajú. ozvi sa na info@pes-portal.sk
Vlastník
Čau já mám MINDSTORMS NXT 2.0 a je turbozábavý.Podívej, jsou 2 druhy MINDSTORMŮ, 1.0 a 2.0.Ten 1.0 je o pár let starší než 2.0 a levnější ale není tak vyspělý jako 2.0.Ale to spíš záleží na tom co tě nejvíc baví, jestli hudba(1.0) nebo technika(2.0).Zkus např.:(-1-)Od někoho si půjčit MINDSTORMA a pohrát si s ním. (-2-)Zkusit hledat po internetu různé obchody nebo aukce(aukro,...) a hledat kde by to měly dostatečně levné nebo slevněné a by sis to mohl dovolit nebo tví rodiče.(-3-)Zkusit hledat na YouTube videa s zajímavými nápady na modely(já třeba našel obří automatické šachy, opékač párků, jedzdící fotograf mindstorms,ATD...)možná si uvědomí co se s tím dá dělat(koneckonců, je to hračka pro děti a dospělé!). P.S.Sušká se že se na trh pripravuje MINDSTORMS 3.0!